Dış Cephe Mantolama
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Dış Cephe Mantolama
Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama

 

Mercan Yapı Dekorasyon olarak dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 23 yıldır Kırklareli başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse referanslarımız ile tüm Türkiye ‘ye hizmet vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Şimdi dış cephe mantolama konusuna ayıracağınız birkaç dakika ile yıllar boyu enerji ve yakıt tasarrufu yapma fırsatını yakalayacaksınız. Sadece tasarruftan kaynaklanan birikiminize değil, yaşam konforunuz ve evinizin prestijindeki yükselişe de inanamayacaksınız.

Dış Cephe mantolama sistemleri, yazın soğutma, kışın ise ısıtma konusunda önemli rol oynar. Isıtma ve soğutma işlemlerinin ancak enerji sarfiyatı ile mümkün olabildiği düşünülecek olursa, ısı yalıtımı ve mantolamanın ne denli önemli olduğu daha açık bir şekilde kavranabilir.

Hem binalarınızın dış cephelerine iskele kurulumu, hem yalıtımın strafor ile yapılması, gerektiğinde dış cephe fuga, yalı baskı söve denizlik gibi bina dışı güzelleştirme seçeneklerimiz ile yeni modern ve kaliteli bir dış görünüm elde etmekle birlikte, kışın soğuktan yazın sıcaktan koruyacak mantolama uygulamamızdan da faydalanabilirsiniz.

Mimarlara, Uygulama Uzmanlarına ve Site Yönetimlerine, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik yetkinliğimiz ile kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın