Çelik Çatı Sandviç Panel
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Çelik Çatı Sandviç Panel
Çelik Çatı Sandviç Panel

Sandviç Panel, her iki yüzü boyalı galvaniz sac veya boyalı-natürel gofrajlı alüminyum levhalar arasına muhtelif kalınlıkta ve 38-40 kg/m3 poliüretan enjekte edilerek üretilen bir çatı kaplama ürünüdür. Sandviç panel kompozit bir çati ve cephe kaplama malzemesidir.

Sandviç panel’de yalıtım malzemesi olarak poliüretan basta olmak üzere tas yünü ve polystren gibi yalıtım malzemeleri dolgu olarak kullanılır. Sandviç Panel kullanıldığı alanlarda oldukça üst seviyede isi, su ve ses yalıtımı sağlar, nem yoğunlaşma aderansını yükseltir.

Sandviç Panel yatırımcıların projelerine uygun boylarda üretilmesinden dolayı montajı kolay olup aynı zamanda fire vermeden çatı ve cephelerin kaplanmasında yatırımcısına değer kazandırır. Sandviç panel; fabrikalardan stadyumlara, alışveriş merkezlerinden yüzme havuzlarına pek çok yapı için dayanıklı ve ekonomik bir çözüm.

Sanayi yapılarının ve sosyal alanların yanı sıra, askeri yapılar, zirai yapılar, prefabrik yapılar, şantiye binaları, silolar ile konutlar gibi yeni uygulama alanlarıyla da sandviç panel, dünyada her geçen gün daha fazla tercih edilen bir ürün olarak öne çıkıyor.

Mercan Yapı Dekorasyon olarak yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ile uyguladığımız çatı sistemlerimizde, kaplama alternatifi olarak sandviç panel uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz. Firmamız, yaptığı uygulamalar sonrasında iki yıllık sandviç panel malzeme garantisi yanında, uzun yıllar sürecek olan işçilik garantisi ile sızdırmazlık garantisi verebilen, sektöründeki nadir firmalardan biridir.

Bu görev ve sorumluluk anlayışı içerisinde, 23 yıllık sektör tecrübemiz ile, sandviç panel çatı kaplama uygulamalarında en yüksek kalitedeki hizmeti size en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Projenize çatı kaplama teklifi almak ve güncel sandviç panel kaplama fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın