Ev Tadilatı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Ev Tadilatı
Ev Tadilatı

Şirketimiz Mercan Yapı Dekorasyon, komple ev tadilatı konusunda hizmet veren ve işinin kalitesi ile ön plana çıkan bir kuruluştur. Profesyonel kadromuz ile daime en güzel dekor yenileme ve tadilat işleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kırklareli’de komple ev tadilatı üzerine yaptığımız çalışmalar 3 ana grupta sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırmada fiyatları belirleyen ana etkenler kesinlikle paket içerisinde yapılan iş sayısıdır.

2019 - 2020 yılanda Komple ev tadilatı üzerine müşterilerimize özel sunduğumuz 3 paketimiz bulunmaktadır. Bunlar; modern ev tadilatı, lüks ev tadilatı ve ultra lüks ev tadilatı paketleridir. Bu paketleri seçerken dikkat edilecek hususlar; müşterinin evi için düşündüğü tadilat çeşididir.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde dinleyerek gerekli notları almaktayız. Bu notlarımız doğrultusunda uzman kadromuz müşterimize yapılacak işin içeriğini, süresini ve fiyat bilgisini ayrıntılı şekilde aktaracaktır. Karşılıklı yapılan mutabakat sonrasında, sözleşme imzalanır ve anlaşma yapılan gün işe başlanmak üzere harekete geçilir.

 

Modern Ev Tadilatları

Modern ev tadilatları daha az kapsama sahip paketimizdir.

Bu pakette; sıhhi tesisat ve elektrik tesisatlarına bağlı hatlar, baştan sona kontrol edilerek tamir ya da değişim gerektiren yerlere müdahale edilmektedir. Odalarda yer alan bölme duvarları yıkım ve yapımı sağlanır. Alçı duvarlar yenilenir. Boya ve badana işleri komple yapılır ve alanlar sıfır görüntüye sahip olacak şekilde hazırlanır.

Tadilat çalışması yapılacak alanlarda bulunan seramik yüzeyler değiştirilir ve yenileri özenle yerlerine konulur. Banyo tadilatlarında özellikle duşa kabin ve klozet yerleşim noktaları değişikliklerinde yüzeyler sağlam olsa dahi kırılmaları gerekebilir. Bu nedenle kapsamlı ve dikkatli çalışma yürütmek gereklidir.

Aynı şekilde modern ev tadilatlarında kullanılan yüzey kaplama ürünleri de modern yeniliklere uygun yapıdadır. Laminant yüzeyleriniz için en uygun çeşitler kullanılarak yeni mekân tasarımları ortaya konulmaktadır.

Şirketimiz aynı zamanda, banyo ve mutfaklarınız için mobilya tasarlayarak üretimini de yapmaktadır. En uygun ölçülerde ve modern görünümde ahşap ürünler ile evinizde çok ayrı bir havaya kapılacaksınız.

Bütün bunların yanında paket içerisinde, iç mimarlık noktasında 3D tasarım projesi oluşturma konusunda da hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Lüks Ev Tadilatı

Lüks ev tadilatı paketimiz, modern ev tadilatının kapsamında yer almayan başka çalışmaları da içermektedir.

Bu pakette dekoratif sıva işleri itina ile yapılarak, mekanlarınıza daha da modern ve lüks bir hava katılabilmektedir. Aynı zamanda 3D, gergi ve saray tavan işlemeleri de yapılmaktadır. Mozaik, mermer ve granit işeriniz de itina ile yapılmaktadır. Yaşam alanlarınızı tadilata aldığınızda daha da kaliteli bir görünüme kavuşmak zere yola çıktığınızı unutmamanız gerekmektedir. Burada iç mimarlık hizmetlerimiz de sizi en modern görüntüye kavuşturacak kalite ve referansa sahiptir.

 

Ultra Lüks Ev Tadilatı

Ultra lüks ev tadilatı paketi de sizlere avantajlı hizmetler sunmaktadır. Daha çok, kapsamlı tadilatların yapıldığı villalarda, lüks daire ve buna benzer yapılarda tercih edilmektedir. Paket içerisinde lüks mimariyi ortaya çıkaracak, iç mimarlık hizmeti de sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın