Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz tüm hizmetlerin açıklamaları
Çelik Çatı Sandviç Panel

Çelik Çatı Sandviç Panel

Mercan Yapı Dekorasyon olarak yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ile uyguladığımız çatı sistemlerimizde, kaplama alternatifi olarak sandviç panel uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz.

Ev Tadilatı

Ev Tadilatı

Şirketimiz Mercan Yapı Dekorasyon, komple ev tadilatı konusunda hizmet veren ve işinin kalitesi ile ön plana çıkan bir kuruluştur. Profesyonel kadromuz ile daime en güzel dekor yenileme ve tadilat işleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Havuz Sıvı İzolasyon

Havuz Sıvı İzolasyon

Havuz izolasyonu demek, yüzme havuzundaki suyun dışarı sızması ve dışarıdan havuza su sızıntılarının önlenmesi için yapılan uygulamalar demektir.

İç Yapı Dekorasyon

İç Yapı Dekorasyon

Mercan Yapı Dekorasyon ailesi olarak, ev dekorasyonunda baştan sona bir yenileme ve değişimle hayal ettiğiniz mekânı sizlere sunuyoruz.

Mimari Projeli İşyeri Tadilatı

Mimari Projeli İşyeri Tadilatı

Mercan Yapı Dekorasyon almak istediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarınızı iletişim bölümünden aktarabileceğiniz gibi ücretsiz keşif talebi ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Anahtar teslim tadilat dekorasyon işleri, evin tüm atmosferini oluşturan, evdeki yaşam kalitesini belirleyen çalışmalardan biridir. Tüm evi etkileyen bu sürecin ise profesyonel bir ekip tarafından hem iyi yönetilmesi hem de doğru şekilde planlaması gerekir.

Müteahhitlik Hizmetler

Müteahhitlik Hizmetler

Şirketlerimiz; Mercan Yapı Dekorasyon bir yapının ön etütlerinden pozlu ve metrajlı imalat safhalarına ve imalat kontrollüğüne kadar genel anlamda hizmet vermektedir.

Su İzolasyonu

Su İzolasyonu

Su yalıtımı bir binanın uzun ömürlü olması için mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır. Dış etkilere karşı binanın korunması başta bina dayanıklılığı olmak üzere insan sağlığı için çok önemlidir.

Taş ev yapımı

Taş ev yapımı

Dayanıklı, uzun ömürlü ve hiçbir kimyasal madde içermeyen taş evler, yazın serin kışın ise sıcak olurlar. Taş ev yapımı aşamasında en önemli şey taş seçimidir. Yapacağınız yer için taş seçimi önce gelir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın