Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz tüm hizmetlerin açıklamaları
 Bağ Evi Yapımı

Bağ Evi Yapımı

Firmamız, Kırklareli’nin çeşitli yerlerindeki konumlara bağ evleri yaparak insanlar kendilerine alternatif yaşam yerleri oluşturmaktadır.

Taş ve Ahşap Ev

Taş ve Ahşap Ev

Taş ev modelleri dağ evi, kır evi olarak rahatça konumlandırılması ile kurulduğu bölgeye kolay adapte olan verandalı ve nispeten küçük ahşap yapılardır.

Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Kalite bir banyo için adım atmak istiyorsanız. Ofis ortamımızda canlı teşhirlerimizle beğendirilerek cazip ve makul şartlarda olan tekliflerimizi gözden geçirmeden bir adım atmış olmazsınız

Tasarım mutfak

Tasarım mutfak

Yaşam mekânlarının belki de en kullanışlı alanıdır mutfaklar. Özellikle bayanların mutfak hassasiyeti herkes tarafından çok iyi bilinmektedir.

Anahtar Teslim Villa Yapımı

Anahtar Teslim Villa Yapımı

Başta Kırklareli olmak üzere Türkiye genelinde ki Mevcut ev veya villanıza ihtiyaçlarınıza yönelik anahtar teslim tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz.

Anahtar Teslim Projeli Fabrika Yapımı

Anahtar Teslim Projeli Fabrika Yapımı

Projelerinize uygun olarak anahtar teslimi; bina, depo, hangar, fabrika, tesis, idari bina vb. yapım, proje işlerinde Mercan İnşaat çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Asma Tavan Tasarım

Asma Tavan Tasarım

Her yıl yeni bir asma tavan modeli trend olsa da genelinin yapısı aynıdır. Sadece küçük tasarım değişiklikleriyle iç mekanlarda şık ve modern asma tavan modelleri'ne ulaşmak mümkün.

Alçı Fayans İşleri

Alçı Fayans İşleri

Bizim size tavsiyemiz mekânlarınızda kullanacağınız malzeme kalitesi ve markası ne olursa olsun biz profesyonellerin maharetli ellerine teslim etmenizdir.

Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama

Mercan Yapı Dekorasyon olarak dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 23 yıldır uzman kadromuz ile hizmet veren bir inşaat firmasıyız.

Çatı İzolasyon Ve Yalıtım

Çatı İzolasyon Ve Yalıtım

Yapılarda koruyucu bir görev üstlenen çatı, yapısal olarak birçok dış etkenlere maruz kalmaktadır. Yağmur kar ve sıcaklık gibi dışarıdan gelecek kötü etkenlerin yapının alt düzeylerine doğru inmesini önlemektedir.

Çatı Membran Kaplama

Çatı Membran Kaplama

Membran, özellikle yalıtım amacıyla etkin kullanılan sentetik bir kaplama malzemedir. Hafif, esnek ve aşındırıcılara karşı dayanıklıdır.

Çatı Yapımı Tadilatı

Çatı Yapımı Tadilatı

Çatıların belli dönemlerde elden geçirilmesi, sorunlu yerlerinin onarılması, yenilenmesi gereken yerlerinin yeniden yapılması zorunludur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın